Ashtu sikur të gjithë artistët e tjerë, vitin 2020 edhe Flori Mumajesi e kaloi pa koncerte dhe pa u bërë bashkë me kolegët. Për këtë Flori duket se është përmalluar, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në Instagram, ku Flori  shfaqet bashkë me anëtarët e ‘Threedots’, ka thënë se e ka marrë malli të bëhet bashkë pa rregulla.

“Mall të jemi bashke pa rregulla e t’i bëjmë ata që na duan të festojnë. Lutem, shëndetshëm e mbarë…”, ka shkruar Flori mbi imazhin e publikuar në Instastroy./21Media