Këngëtari i lumtur pranë nënës

Këngëtari i lumtur pranë nënës

Florian Beqiri është një nga artistët simpatik dhe të dashur nga publiku shqiptar.

Krahas angazhimeve në karrierë, këngëtari aktiv po qëndron edhe në rrjete sociale, duke publikuar pamje të shumta nga përditshmëria e tij.

Sonte ai publikoi një imazh të bukur me personin më të shtrenjtë për të, nënën, shkruan rtv21.tv

“Love you Mom”, shkroi artisti krahas imazhit, në të cilin po merr pëlqime dhe komente të shumta nga 127 mijë ndjekësit e tij në instagram.

 

View this post on Instagram

 

Love you Mom ❤

A post shared by FLORIAN BEQIRI (@iamfloriani) on

Sa i përket muzikës, projekti i fundit muzikor i Florianit është “Hajde zemër” në bashkëpunim me Estton. Projekti është publikuar në muajin dhjetor të vitit 2018 dhe deri tani në Youtube numëron mbi 5 milionë e 500 mijë klikime./21Media