Bajgora zbulon se në këtë serial prezantohet edhe mafia shqiptare në Londër

Bajgora zbulon se në këtë serial prezantohet edhe mafia shqiptare në Londër

Menjëherë pas përfundimit të serialit “Game of Thrones” është lansuar tizeri i serialit “Gangs of London”, serial ky i cili flet për mafian në Londër dhe ndikimin që kjo mafi ka në zhvillimin e jetës në qytet. Bajgora, në një prononcim për Rtv21 njoftoi që në këtë serial anglezo – amerikan do të prezantohet edhe mafia shqiptare në Londër e e cila sipas tij është një nga mafitë kryesore në kryqytetin britanez./21Media