Sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve, do të luhet ndeshja finale e kampionatit

Sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve, do të luhet ndeshja finale e kampionatit

Me fillim nga ora 20:45 do të mund ta ndjekim finalen e madhe mes Real Madridit dhe Juventusit, e cila do të luhet në Cardiff.

Massimiliano Allegri ka në dispozicion të gjitha yjet, ndërsa Zinedine Zidane ka mungesën e Gareth Bale i cili ende nuk është rikuperuar, shkruan rtv21.tv.

Mundo Deportivo ka sjellë 2 formacione të mundshme të 2 skuadrave të cilat garojnë për të fituar çmimin si skuadra më e mirë në Evropë./21Media