Roma dhe Juventusi tashmë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A.

Juventusi e pret Romën në ndeshjen e fundit të sezonit 2019/20 në Serie A, takim që zhvillohet në Allianz Stadium nga ora 20:45.

Roma: Fuzato; Smalling, Ibanez, Fazio; Zappacosta, Villar, Veretout, Calafiori; Zaniolo, Perotti; Kalinic.

Juventus: Szczesny; Danilo, Rugani, Bonucci, Frabotta; Rabiot, Muratore, Matuidi; Zanimacchia, Higuain, Bernardeschi.