Lille është nikoqir i AC Milanit, përballje e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Evropës.

Ndeshja nis në ora 18:55, dhe tashmë janë bërë të ditura formacionet zyrtare.

Lille: Maignan; Mandava, Botman, Fonte, Pied; Bamba, Andre, Xeka, Araujo; Yazici, David.

Milan: Donnarumma; Dalot, Gabbia, Kjaer, Hernandez; Hauge, Tonali, Bennacer; Rebic, Çalhanoglu, Castillejo.