Sonte zhvillohen takimet kthyese

Sonte zhvillohen takimet kthyese

Në kuadër të Ligës së Kampionëve sonte zhvillohen dy takimet kthyese të kësaj lige.

Nga ora 21:00, ndeshen Porto – Roma dhe Paris Saint-Germain – Manchester United.

Këto janë formacionet zyrtare të dy ndeshjeve: