Duken si motra

Duken si motra

Më 21 shtator u mbajt një ndër dasmat më të komentuara, dasma e këngëtarit Blero Muharremit me Afrona Dikën, shkruan rtv21.tv

Në rrjetet sociale, çifti ka ndarë me ndjekësit e tyre shumë fotografi dhe video të bukura nga dasma e tyre.

Në fotografinë e fundit që Afrona ka publikuar shihet afër Bleros dhe pranë një personi shumë të rëndësishëm për të, nënës.

 

View this post on Instagram

 

Mami❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Dasma e Bleros dhe Afronës u mbajt në Shëngjin, teksa mblodhi familjarë, miq të çiftit si dhe personalitete të shumta nga të gjitha fushat./21Media