Koha thjesht po fluturon

  Koha thjesht po fluturon

Kendall dhe Kylie Jenner janë motrat më të pëlqyera dhe të ndjekuara në botën e show-bizit. Çdo lëvizje dhe  paraqitje e tyre përbën lajm, ato po vazhdojnë që çdo ditë e më shumë të fitojnë vëmendjen e mediave me paraqitjet e tyre nëpër evenimente të ndryshme, shkruan rtv21.tv

I kemi parë të rriten në ekran, por për të ëmën e tyre, vajzat do të mbeten gjithmonë të vogla. Kris Jenner nëna e dy motrave më të për folura të kohës ka postuar në rrjetin social Instagramin një foto të vajzave të saj kur kanë qenë të vogla.

Kendall dhe Kylie Jenner në foto duken shumë të lezetshme me fustanet e tyre të kombinuara./21Media

d7b27760eb0a3ba9530f4a7c82e08aaa