Kida edhe këtë herë shfaqet tërheqëse para publikut

Kida edhe këtë herë shfaqet tërheqëse para publikut

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Orhidea Latifi – Kida, rrëmbeu vëmendje me fotot e postuar së fundmi në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar me bikini dhe duket mjaft tërheqëse. Si duket ngjyra hiri po i shkon shumë asaj, shkruan rtv21.tv.

Ndërsa, sa i përket jetës profesionale, Kida ka sjellë në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun projektin “Tela”. Ky projekt numëron mbi 31 milionë klikime në “Youtube”./21Media