Aktori i njohur, Fatmir Spahiu ka arritur që të mbledhë numër të madh të fansave me çdo rol që ka luajtur.

Për fansat e tij aktori trgohet mjaft aktiv në rrjete sociale, ku publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Ai së fundmi në Instagram publikoi një imazh të bukur me bashkëshorten e tij.

”Moment lazdrimi në të 30dhjetat e vonshmeeee… hyhyhy!”, ka shkruar aktori poshtë fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fatmir Spahiu Bufi (@fatmirspahiu)

 Kujtojmë që Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy djemë./21Media