Sfidës së re në Instagram “Show me a picture of”, iu bashkua edhe këngëtarja e njohur Enca Haxhia.

Ajo ndau disa fotografi të realizuar para se Enca të bëhej emër i njohur, shkruan rtv21.tv

Njëri prej ndjekësve i kërkoi të publikoi fotografi kur ishte gjimnaziste. Në këtë fotografi Enca shihet me flokë të lëshuara dhe me një fjongo.

Publikimin e fotografive të tilla e kanë bërë edhe emra tjerë të njohur të skenës sonë./21Media