Rep-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, i është bashkuar trendit në Instagram, për të publikuar fotografi që ndjekësit i kërkojnë.

Fotografi nga koha kur ka qenë në shkollë fillore i është kërkuar Melindës që të publikojë dhe ajo nuk ka hezituar.

“Mëkatare” është projekti i fundit muzikor nga Melinda. Kënga e publikuar më 20 dhjetor të vitit të kaluar deri tani ka arritur të grumbullojë mbi 11 milionë klikime në YouTube./21Media