Fotografi e veçantë e Rinës

Fotografi e veçantë e Rinës

Rep-artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, po tregohet mjaft aktive në llogarinë e re që ka hapur në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Rina ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga fëmijëria në të cilën shihet me një kovë në kokë.

Reperja ka marr shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

Me right now

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Artistja pritet që të rikthehet së shpejti edhe me projekte të reja muzikore. /21Media