Vesa ka festuar përvjetorin e martesës

Vesa ka festuar përvjetorin e martesës

Këngëtarja e njohur dhe e dashur kosovare, Vesa Luma në shatorin e vitit 2015 lidhjen e tyre disa vjeçare me reperin e njohur nga Shqipëria Big Basta e kurorëzoi me martesë.

Çifti këtë ditë të rëndësishme e festuan së bashku me familjarët, dhe shoqërin e tyre, në një ceremoni që e kishin organizuar në Kalanë e Lëkurasit në Sarandë, shkruan rtv21.tv

Këto ditë çifti festuan përvjetorin e martesës e me rastin e  përvjetorit, Vesa në rrjetin social Instagram, ka publikuar disa fotografi nga dasma, të cilat nuk i keni parë më herët.

Gjatë këtyre viteve martes Vesa e Big Basta, janë bërë prind të një djali, të cilin e pagëzuan e emrin Lian. Çifti tash e një kohë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të re. /21Media