Foto artistike

Foto artistike

Një fotografe ruse që jeton në Shën Petersburg ka gjetur mënyrën e saj për të kombinuar bukurinë e natyrës dhe njerëzve në fotografitë e saj.

Kjo qasje e bën artin e saj të jashtëzakonshëm, përcjell rtv21.tv

Njihuni me artin e Alexandra Bochkareva, e cila ka arritur të fitojë zemrat e pothuajse 70,000 ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram./21Media