Fotografi i njohur, Veton Osmani dhe bashkëshortja e tij Venera Canolli janë bërë prindër për herë të parë.

Jeta e çiftit është bekuar me një vajzë të cilën e kanë quajtur Helena.

“Nga sot botën tonë do ta ndriqoj HELENA”, ka shkruar Veton Osmani në rrjetin social Instagram krahas fotografisë së vajzës.

 

View this post on Instagram

 

Nga sot botën tonë do ta ndriqoj HELENA @veneracanolli_osmani

A post shared by fashion photographer / (@vetonosmani) on

Çifti i njohur Veton Osmani dhe Venera Canolli janë kurorëzuar më 10 gusht të këtij viti./21Media

 

View this post on Instagram

 

Mr Mrs Osmani @veneracanolli

A post shared by fashion photographer / (@vetonosmani) on