"Nëse vetëm gratë shqiptare do të ishin udhëheqës të vendeve tona... Ata do të ishin shumë më mirë se tani ⁉️"

“Nëse vetëm gratë shqiptare do të ishin udhëheqës të vendeve tona… Ata do të ishin shumë më mirë se tani ⁉️”

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku gëzon karrierë të suksesshme dhe është emër i njohur në fushën e modelimit. Heidi në rrjete sociale ndan imazhe të shumta me fansat e saj, e i fundit ishte mjaft domethënës dhe bart një mesazh motivues për nënat shqiptare.

Fotografia që Heidi publikoi në Instagram bart motive shqiptare, ku shihet Heidi duke bërë shqiponjën, simbol i shqiptarëve, shkruan rtv21.tv

“Nëse vetëm gratë shqiptare do të ishin udhëheqës të vendeve tona… Ata do të ishin shumë më mirë se tani ⁉️”, shkroi Heidi sipër fotografive.

Çifti ka kohë që janë së bashku dhe dashurinë e tyre e kurorëzuan me fejesë në vitin 2017. Ndërkaq, vitin e ardhshëm çifti do të martohen./21Media