Këtu janë fotot më të sikletshme dhe më qesharake të dasmave që bota ka parë ndonjëherë.

A jeni gati për të shpërthyer në të qeshura?

Jemi të sigurt se disa nga këto momente do t’ju bëjnë të qeshni ose të habiteni./21Media