Momente të pakëndshme për VIP-at

Momente të pakëndshme për VIP-at

Disa të famshme kanë disa veti që duket sikur janë formuar nga artistët, e disa madje i konsiderojnë perfekte. Karizma dhe unikja janë cilësi që i karakterizojnë. Sidoqoftë, është e rëndësishme ta kujtoni se edhe ato janë qenie njerëzore dhe se as ato nuk janë perfekte./21Media

1. Selena Gomez

2. Sofía Vergara

3. Rihanna

4. Chrissy Teigen

5. Katy Perry

6. Nicki Minaj

7. Miley Cyrus

8. Beyoncé

9. Britney Spears

10. Cara Delevingne

11. Kim Kardashian

12. Jennifer Lawrence

13. Tyra Banks

14. Jennifer Garner