Mund të duket se realiteti është i thjeshtë për tu kuptuar dhe parashikuar, por bota jonë akoma gjen gjëra për të na mahnitur si një karkalec rozë, një qiell jeshil ose gjurmët e një dinosauri, shkruan rtv21.tv.

Është e vështirë të besosh që nuk është vetëm shaka e dikujt, ose që fotot e mëposhtme nuk janë të edituara./21Media