Ajo është ndër aktoret e njohura dhe mjaft të dashura nga publiku. Fjala është për Fiona Gllavicën, e cila me rolin e “Pajtesës” nga seriali “Çka ka shpija” ka fituar popullaritet të madh, shkruan rtv21.tv

Për fansat e saj të shumtë, aktorja në rrjete sociale po publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj. E kur jemi te rrjetet sociale, aktorja së fundmi ka publikuar disa imazhe tejet të bukura familjare.

Fiona shihet mjaft e lumtur pranë më të dashurve të saj, bashkëshortit dhe djalit. Në imazhet e Fionës, natyrisht vëmendjen e rrëmbeu i ëmbli i saj, Leka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica)

Ndryshe, Fiona Gllavica dhe Arbnor Pacolli janë martuar në vitin 2019, ndërsa janë bërë prindër të djalit Lekës, në qershor të vitit 2020./21Media