Jamie Foxx është një njeri shumë i talentuar, dhe kohëve të fundit po merr vëmendje për shkak të lidhjes së tij me aktoren Katie Holmes

Jamie Foxx është një njeri shumë i talentuar, dhe kohëve të fundit po merr vëmendje për shkak të lidhjes së tij me aktoren Katie Holmes

Mbrëmë aktorja nuk mund të shihej askund, mirëpo Foxx doli duke shfaqur Bugatti Veyron-in e tij. Fituesi i çmimit Oscar, 49 vjeçari ishte në restorantin shumë të famshëm Nobu në Malibu.

Bugatti është shtesa e fundit në flotën e veturave të tij, me vlerë rreth 2 milionë dollarë, dhe padyshim arriti të fitojë vëmendje nga njerëzit rreth tij, shkruan rtv21.tv.

Aktori thuhet të ketë një pasuri rreth 85 milionë dollarë, dhe tani është pjesë e një çifti të fuqishëm, pas lidhjes me Katie Holmes, që është ish-gruaja e Tom Cruise-s./21Media

Greetings: The Oscar-winning star, 37, was alone as he exited popular Malibu restaurant Nobu, where he was accosted by a young family as he prepared for the journey homeDon't mind me: The actor, whose net worth is widely reported as $85 million, originally previewed his extravagant purchase in an Instagram snap shared with followers in May