Frizurat që krijon Milena mund të pikturohen lehtësisht në kokën e çdo princeshe ikonike të Disney.

Kjo stiliste nga Gjermania është vetëm 17 vjeç dhe ajo tashmë ka arritur të dalë me qindra modele të ndryshme të ndërlikuar dhe të pëlqyera nga mijëra njerëz nga e gjithë bota, transmeton rtv21.tv.

Rezulton se Milena ishte marrë me flokë kur ishte vetëm 6 vjeçe. Sigurisht, atëherë, krijimet e saj nuk ishin aq të përparuara. Tani, flokët e ndërlikuar të Milena-s i ngjajnë stileve të endjes së shportave, madje edhe modeleve me grep dhe thurje./21Media