Në qendër të vëmendjes , futbolli , hendbolli dhe basketbolli

Në qendër të vëmendjes , futbolli , hendbolli dhe basketbolli

E Shtuna dhe e diela ,  karakterizohen me një varg aktivitetesh të cilat priten të jenë interesante . Në fokus ndeshjet e e Superligës në futboll , hendboll dhe basketboll.

Veçohen java e 22 -të  e IPKO Superligës në futboll, kryendeshja Kastrioti – Besa në hendboll dhe në basketboll përballja e finalistëve të kupës  Z Mobile Prishtina – Rahoveci . Raport i gazetarit tonë Tomor GRABOVCI./21Media