Superliga e Kosovës në futboll, stinori vjeshtor

Superliga e Kosovës në futboll, stinori vjeshtor

Gjilani si mysafirë ka deklasuar Ballkanin duke e mundur 4 me 0 në ndeshjen e mbetur të xhiros së 12-të, të Superligës së Kosovës në futboll. Nesër prej orës 13:30 zhvillohet ndeshja e mbetur e javës së tretë ndërmjet Proshtinës dhe Dritës, me të cilën do të përfundoj stinori vjeshtor.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media