Liga e Kampionëve në futboll , 1/8 e finales

 Liga e Kampionëve në futboll , 1/8 e finales

Sonte prej orës 21:00 zhvillohen ndeshjet e kthimit të së tetës së finalës të Ligës së kampionëve në futboll . Takohen: Barcelona – Napoli dhe Bajern Munih -Çelsi. Ndeshjet e para kanë dhënë këto përfundime : Napoli – Barcelona 1me1 dhe Çelsi – Bajern Munih 0 me 3. (E pergaditi-Tomor GRABOVCI)./21Media