Superliga e Kosovës në futboll, xhiro e 18-të 

Superliga e Kosovës në futboll, xhiro e 18-të 

Me ndeshjen Besa – Gjilani që ka përfunduar me rezultat 1me2, ka filluar java e 18-të e Superligës së Kosovës në futboll. Nesër takohen: Prishtina – Ballkani dhe Llapi – Feronikeli ndërsa të hënën Drita – Arbëria dhe Trepça’89-Drenica. Të gjitha duelet fillojnë në orën 13:00, me përjashtim të kryendeshjës Prishtina – Ballkani që nis në orën 13:30.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media