Ballkani mund Arbërinë 2:1, forcon pozicionin në krye të tabelës.-Llapi triumf shprese në Skenderaj, mund Drenicën 1 me 0

Ballkani mund Arbërinë 2:1, forcon pozicionin në krye të tabelës.-Llapi triumf shprese në Skenderaj, mund Drenicën 1 me 0

Sot janë zhvilluar dy takimet e fundit të xhiros së 15-të të Superligës së Kosovës në Futboll në të cilat u arritën këto rezultate:
Ballkani- Arbëria 2:1 dhe
Drenica- Llapi 0:1
Ndjekim kronikën që pasqyron momentet më interesante nga këto dy takime./(E pergaditi- Bajram SHALA)./21Media