IPKO Superliga vazhdon kampionatin

IPKO Superliga vazhdon kampionatin

Janë zhvilluar dy ndeshje të radhës së xhiros së 23, të IPKO Superligës së Kosovës në futboll, të cilat kanë dhënë këto rezultate: Feronikeli – Vushtrria 3 : 1  dhe  Drita – Flamurtari 1 :0. Dje LLapi-Dukagjini 4 me1, ndërsa nesër takohen Gjilani -Trepça’89, Ballkani -Drenica dhe Prishtina – Ferizaj .(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media