Parakualifikimet e Ligave evropiane në futboll

Parakualifikimet e Ligave evropiane në futboll

Skuadrat kosovare përfunduan garimin në fazën parakualifikuese të ligave të Evropës në futboll.

Drita dhe Prishtina nuk ia dolën ta kalojnë pengesën Covid 19 , ndërsa Gjilani u ndal nga Apoel Nikozia .(Raport i Tomor GRABOVCIT)./21Media