Kualifikimet për EURO 2021 në futboll për femra

Kualifikimet për EURO 2021 në futboll për femra


Nesër prej orës 19:00 në stadiumin “ Fadil Vokrri “ , në Prishtinë  zhvillohet ndeshja e Grupit A kulifikuese për Euro 2021 në futboll për femra ndërmjet Kosovës  dhe Estoninë. (E pergaditi-Tomor GRABOVCI)./21Media