IPKO  Superliga, xhiro e nëntë

 IPKO  Superliga, xhiro e nëntë

Ndeshja LLapi – Ferizaj që zhvillohet të shtunën, hapë xhiron e nëntë e Ipko Superligës së Kosovës në futboll. Takimet tjera në program janë me 7 dhe 8 tetor. Kryendeshja e javes Ballkani – Prishtina./21Media