Xhiroja e 6-të e IPKO Superliga e Kosovës

Xhiroja e 6-të e IPKO Superliga e Kosovës

Të dielën dhe të  hënën  zhvillohen ndeshjet e xhiros së gjashtë të IPKO Superligës së Kosovës në futboll . Vecohet kryendeshja e Prishtina – Gjilani si dhe takimet  Flamurtari – Llapi dhe Drita – Trepça’89 ./21Media