Futboll: Kush do ta drejtojë Prishtinën?

Ismet Munishi konfirmon takimin me klubin më të trofeshëm në vend
Pas një edicioni të dështuar ku nuk fitoi trofe dhe mbijetesën e siguroi vetëm në xhiron e fundit, klubi futbollistik Prishtina do të emërojë trajner të ri për sezonin e ardhshëm. Ai pritet të jetë Ismet Munishi. (E pergaditi-Art KUQI)./21Media

Back to top button