Gjysëmfinalja e për e Ligës së Kombëve në futboll

Gjysëmfinalja e për e Ligës së Kombëve në futboll

Ekspedita e Kombëtarës sonë në futboll , ka arritur sot në Shkup . Nesër prej orës 20:45 në stadiumin “Todor Proeski “ , zhvillohet ndeshja gjysëmfinale e plej offit ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës .(E pergaditi-Tomor GRABOVCI)./21Media