Futboll, xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës

Futboll, xhiroja e 21-të e Superligës së Kosovës

Nesër do të zhvillohen tri takime të xhiros së 21-të të Superligës së Kosovës në Futboll. Përballën:
Prishtina- Drita,
Trepça 89- Llapi dhe
Gjilani- Ballkani.
Dy takime tjera të kësaj xhiroje zhvillohen të enjten, palët rivale janë:
Feronikeli- Drenica dhe
Besa- Arbëria.
Të gjitha takimet nisin në ora 13:00./21Media