IPKO Superliga e Kosovës në futboll

IPKO Superliga e Kosovës në futboll

Në stadiumin “ Fadil Vokrri “ , në  Prishtinë  u zhvillua ndeshja e mbetur e xhiros së dytë e IPKO Superligës së Kosovës ndërmjet Prishtiëns dhe Dukagjinit e cila përfundoj me rezultat 2:0 ./21Media