I paralajmërojme takimet e xhiros së 29-të të Ipko Superligës, që zhvillohen në mesjavë.

I paralajmërojme takimet e xhiros së 29-të të Ipko Superligës, që zhvillohen në mesjavë.

Tri takime zhvillohen të mërkurën, përballën:

Gjilani- Prishtina,

Ballkani- Llapi dhe

Drenica- Ferizaj.

Kurse tri ndeshjet tjera zhvillohen të ejntën, ciftet janë:

Trepca 89- Vushtrria,

Drita- Feronikeli dhe

Flamurtari- Dukagjini.

Të gjitha takimet nisin në ora 17:00./21Media