Futboll: UEFA Conference League, rundi i tretë

1 min read

Ballkani synon fitoren dhe kalimin në Play OFF

Kampioni i Kosovës në futboll, Ballkani do të zhvillojë sonte takimin e parë të rrethit të tretë në Konfernecë Ligë përballë klubit Klaksvik nga Ishujt Faroe. Ndeshja fillon në porën 20:00.(E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media