Mesjava sjellë takimet e 1/16-tës së Kupës

Mesjava sjellë takimet e 1/16-tës së Kupës

Pas përfundimit të stinorit vjeshtor të Superligës, futbolli kosovar është aktiv edhe këtë mesjavë me ndeshjet e rundit të dytë të Kupës së Kosovës në Futboll. Disa prej këtyre ndeshjeve tashmë janë zhvilluar, kurse pjesa dërrmuese e tyre zhvillohen gjatë të mërkurës dhe të enjtes. Kronika në vijim sjellë detajet.(E pergaditi- Bajram SHALA)./21Media