IPKO Superliga e Kosovës - përfundoi xhiroja e 14-të

IPKO Superliga e Kosovës – përfundoi xhiroja e 14-të

Në këtë mesjavë , janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 14-të , të IPKO Superligës së Kosovës në futboll , të cilat kanë dhënë këto rezultate: Ballkani – Llapi 1 me 1 , Drenica – Trepça’89 3 me 2 ,  Drita – Dukagjini 1 me 0 , Prishtina – Feronikeli 2 me 3 , Ferizaj – Flamurtari 1 me 0 dhe Vushtrria – Gjilani 1 me 3 .

Në vazhdim ndjekim kronikën nga takimi i sotëm Ferizaj – Flamurtari./21Media