"Një ditë do të martohem me ty"

“Një ditë do të martohem me ty”

Reperi i njohur shqiptar, G4shi i ka shprehur hapur dashurinë këngëtares së mirënjohur, Adele. Gashi ka publikuar në storie fotografinë e Adele dhe ka shkruar se dëshiron të martohet me të, transmeton rtv21.tv

“Një ditë do të martohem me ty”, ka shkruar reperi.

Adele dje ka festuar ditëlindjen e 31-të. Në këtë ditëlindje ajo ka paralajmëruar albumin e saj më të ri.

Ndërkaq, projekti i fundit i Gashit është “My Year”, bashkëpunimi me reperin e njohur, G-Eazy./21Media