Gashi me një mesazh për të gjithë

Gashi me një mesazh për të gjithë

Reperi i njohur shqiptar, Gashi, i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këtë muaj ka publikuar  albumin e tij më i ri i titulluar “Gashi” që përfshinë 16 këngë, shkruan rtv21.tv

Me anë të një videos së publikuar në Instagram, në të cilën dëgjohet duke folur më shumë për projektet, vështirësitë në karrierë e prejardhjen të cilën nuk harron ta potencojë gjithmonë.

Këtë video të cilën e ka publikuar në Instagram, ai e përcjell me një mesazh për fansat.

“Kurrë mos harroni nga vini”, ka shkruar artisti në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Never Forget Where You Come From

A post shared by GASHi (@gashi) on

Kujtojmë se, performanca e Gashit këtë vit në festivalin “Sunny Hill”, si dhe vallëzimi i tij bashkë me Dua Lipën nën ritmin e këngës shqipe “Shota” u mirëprit shumë mirë nga publiku. /21Media