“Safety” publikohet nga Gashi dhe  Dj Snake

“Safety” publikohet nga Gashi dhe  Dj Snake

Njëri ndër rep-artistët më të suksesshëm shqiptar, i cili karrierën e tij po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gashi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga e reperit titullohet “Safety” dhe është në bashkëpunim me Dj e famshëm botëror, Snake, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, ai edhe sivjet ishte pjesë e festivalit të njohur “Sunny Hill”, ku performoi në natën e dytë. Gjatë qëndrimit në vendlindje reperi lansoi projektin ‘Never Forget’./21Media