Reperi i njohur shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, ka publikuar projektin e ri të titulluar “I’m Sorry”.

Këtë këngë Gashi e solli në bashkëpunimin me Lost Kings dhe Ty Dolla Sign. “I’m Sorry” u publikua edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e kësaj kënge janë përkujdesur: Kyle Cogan, Nicole Pasminski dhe Zack Stauffer./21Media