Publikohet klipi i këngës

Publikohet klipi i këngës

Reperi i njohur shqiptar, Gashi, i cili jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar sot videoklipin e këngës “Safety”, shkruan rtv21.tv

Këngën “Safety”, Gashi e solli në bashkëpunim me Dj e famshëm botëror, Snake.

Versioni audio është publikuar më 28 gusht të këtij viti, teksa është pritur mjaft mirë nga fansat e tyre.

Ndryshe, Gashi më 20 shtator do të publikojë albumin e tij të parë./21Media