Edhe pak ditë kanë mbetur nga publikimi i albumit më të ri nga reperi i njohur Gashi.

Reperi përmes një postimi në Instastory ka bërë të ditur se albumi ‘1984’ pritet të publikohet në muajin gusht, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë se, projekti i fundit i reperit është bashkëpunimi i tij‘Upset’ me Njomzën dhe Pink Sweats, këngë kjo që ka grumbulluar gati gjysmë milionë klikime. /21Media