Këngëtari i mirënjohur, Gena solli duetin me Olsi Bylykun. Kënga titullohet “Bella Senorita” dhe erdhi e shoqëruar me videoklip. Për muzikën u përkujdesën Gena dhe Gent Myftaraj, kurse për tekstin Endrit Mumajesi “Muma” dhe Olsi Bylyku, shkruan rtv21.tv 

Kënga ka një tekst dhe një klip të veçantë, e që duket se po pritet mirë nga fansat e dyshes./21Media