"Dimër" së shpejti nga Gena

“Dimër” së shpejti nga Gena

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Gena përveç se është i angazhuar me koncerte ai gjen kohë që për adhuruesit e tij të sjell porjekte të reja.

Me anë të një postimi në Instagram ai ka bërë me dije se së shpejti do ta publikojë këngën e tij më të re.

“Dimër”, pritet të titullohet kënga e re, për të cilën këtë herë ka bashkëpunuar me kompozitorin Gent Myftaraj, Endrit Mumajesin dhe me aktorin Gaz Paja.

 

View this post on Instagram

 

#newsongscoming #dimer ⏳ @gent_myftaraj @mumaofficial @gazpaja 🎬 @altinmici #style @ledian_roci 📸

A post shared by G E N A (@genalito_official) on

“Puthem”, titullohet projekti i fundit i Genës, të cilin e solli në bashkëpunim me Valbona Memën dhe Iljard Shabën. /21Media